Jūsų nuotraukos fotopopieriuje

Aukštos kokybės fotopopierius

Atsparumas šviesai ir didelis spalvos ryškumas!

Galima pasirinkti iš dviejų užsakymo būdų:
Galima pasirinkti vieną iš dviejų užsakymo būdų

FOTOSERVISAS

CEWE FOTOPASAULIS

Paprastas ir greitas užsakymas
Greitas nuotraukų siuntimas
Vienos pasirinktos nuotraukos automatinis vaizdo optimizavimas -
Raudonų akių efekto mažinimas -

REKOMENDUOJAME: Užsakymas naudojantis programa

Užsakymas naudojantis programa:
Pasinaudokite daugybe palengvinimų ir priedų
Greitesnis nuotraukų įkėlimas!

Spausdink nuotraukas Internetu ir išsaugok brangiausius prisiminimus

Įvestos Online Užsakymo funkcijos dėka, nuotraukų ryškinimas buvo maksimaliai supaprastintas ir susideda vos iš keleto žingsnių. Atsižvelgiant į mūsų Klientų patogumą, įdiegėme Komfortiško Užsakymo sistemą, kuri leidžia užsakyti nuotraukas Internete labai paprastu ir greitu būdu. Prie neabejotinų mūsų sistemos privalumu priskirti reikia nuotraukų peržiūros aplanke galimybę, didesnio nuotraukų kiekio įkėlimo vienu metu galimybę, o taip pat pasirinktos nuotraukos formato ir kopijų skaičiaus parinkimo galimybę. Tobulą galutinį rezultatą užtikrina nuolatinė mūsų produktų kokybės kontrolė. Be to, galima taip pat pasinaudoti ir Supaprastinto Užsakymo funkcija.

Jeigu nuspręsite savo nuotraukas atiduoti į mūsų rankas, galėsite būti tikri, jog gautas produktas bus ruošiamas aukščiausią kokybė garantuojančiu, profesionaliu nuotraukų ryškinimo metodu. Aukštą mūsų gaminamų nuotraukų kokybę užtikrina ir geriausių gamintojų fotopopierius.

Nuotraukų ryškinimas internetu yra greitas ir paprastas, o sutaupytą laiką ir energiją galite praleisti kartu su šeima ar draugais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies), kurių dėka mūsų servisas gali veikti geriau. Sužinokite daugiau